Kategoriler
Smackdown

Smackdown

2.89 / 5

Smackdown bildiğiniz üzere yurt içi ve yurt dışında yapılan dövüş turnuvaların resmi adıdır. Bu dövüşte rakibe acıma denen bir duygu yok. Ne turnuvayı yönetenlerde nede turnuvada dövüşen insanlarda. Dövüşcüler smackdown ödülü olan altın kemeri kazanmak için bu zorlu turnuvada dövüşüyorlardır. Smackdown oyununda sizde altın kemeri kazanmak için rakiplerinizle kıyasıya dövüş mücadesi vererek oyundaki turnuvayı birinci olarak tamamlamanız sonucunda altın kemere ulaşabilirsiniz. Z,X,C tuşları ile dövüş hareketlerini uygulayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmeniz için adobe shockwave player eklentisinin yüklü olması gerekmektedir.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.