Kategoriler
Süper Dino Robot Dövüşleri

Süper Dino Robot Dövüşleri

5 / 5

Kendi robotunuzu tasarlayıp dövüşe sokacağınız bu oyunda rakipleriniz oldukça zor. Süper dino robotlarından ilk olarak kırmızı olan robot bizlerin olacaktır bunu en iyi şekilde ilk başlangıçta tasarlamanız gerekecek. Ardından rakiplerimizden ilki olan yeşil robotla karşılacağız bu robot sizin robotunuza oldukça fazla benziyor. Robot dövüşleri ekranına geldiğinizde alt köşede çeşitli butonlar göreceksiniz bunlar sizin robotunuzun özellikler. Silah seçerseniz robotunuz ateş eder, savunma seçerseniz robotunuz savunma moduna geçer. Bakalım rakip dino robotlarını yoketmeyi başarabilecekmisiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.