Kategoriler
Viking Dövüşü

Viking Dövüşü

5 / 5

Viking Dövüşü Oyununda acımasızlığıyla tanınan viking savaşçılarının yaptıkları savaşlara katılarak hayatta kalmaya çalışmalısınız.Eğlenceli oyunumuzda en iyi savaşçıların yer aldığı turnuvaya katılabilir yada iki kişilik olarak oyunu oynayabilirsiniz.Farenizle tıklayarak karakterinizin elindeki kılıcı fırlatmasını sağlayabilirsiniz.Elinizde kılıç yokken farenize tıkladığınızda ise zıplayacaksınız.Doğru zamanlama ile kılıcı fırlatarak rakibinize isabet ettirmelisiniz.Eğer dövüşü kazanırsanız farklı bir alanda yeni bir savaşçıya karşı dövüşme hakkı kazanacaksınız.Birbirinden zorlu dövüşlere katılacak olan oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.