Kategoriler
Fruit Blaster

Fruit Blaster

5 / 5

Fruit blaster oyunu oynayabileceğiniz en zevkli mobil oyunlardan bir tanesidir. Bu oyunda amaç alttan gelen meyveleri keserek puan kazanmak. Ama meyvelerin arasından bombalar da çıkıyor ve bunlara dikkat edeceksiniz. Eğer bombayı ortadan ikiye keserseniz çok puan kaybetsiniz arkadaşlar. Fruit blaster oyununa başlamak için New Game yazısının altındaki karpuzu kılıcınızla ortadan ikiye ayırın ve oyunu başlatın. Fruit blaster oyunu fare ile oynanmaktadır.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.