Kategoriler
2018 Futbol Dünya Kupası

2018 Futbol Dünya Kupası

5 / 5

2018 Futbol Dünya Kupası Oyunu ile futbolda dünyanın en büyüğünün belli olacağı zorlu turnuva için takımını seç ve maçları kazanarak ülke takımını şampiyonluğa ulaştır.Kıran kırana maçlara başlamak için hemen ok butonuna tıklayın.Ülkenizi seçtikten sonra farenizi kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.Farenizle kullanmak istediğiniz oyuncunuzun üzerine tıkladıktan sonra basılı tutun ve çıkan ok topa doğru yönlendirerek şutunuzu çekin.Her iki takımda belirli sayıda hamle hakkı ile vuruşlarını gerçekleştirerek topu filelerle buluşturmaya çalışacak.120 saniye sürecek karşılaşmalarda bilgisayara karşı oynayacaksınız.Bu süre içersinde tüm becerilerinizi sergileyerek zorlu karşılaşmalardan galip ayrılmaya çalışmalısınız.Oyunumuza katılan futbol tutkunlarına keyifli ve bol gollü maçlar dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.