Kategoriler
Avrupa Penaltı Şampiyonası 2016

Avrupa Penaltı Şampiyonası 2016

5 / 5

2016 yılının en iyi penaltıcıları tüm ülke takımlarının katılacağı turnuva ile belirlenecektir.Avrupa Penaltı Şampiyonası 2016 Oyunu ile en iyi penaltıcı kim herkese göster.Oyuna play butonuna bastıktan sonra ülke takımınızı seçmeniz gerekiyor.Seçiminizden sonra gruptaki rakipleriniz belli olacak.Sonra seri penaltı atışlarına geçilecek.Penaltıyı atarken hareket eden 3 çubuğu kullanmalısınız.Sırasıyla kalenin köşesi, topun yüksekliği ve hızını ayarlayabilirsiniz.Penaltınızı attıktan sonra kaley geçiceksiniz.Çıkan eldicen işareti tıklayarak topun gideceği noktaya atlayarak kurtarış yapabilirsiniz.Zamanlamayı düzgün yapmadığınız taktirde erken atlayıp golü kalenizde görebilirsiniz.Tüm takımlara turnuvada başarılar dileriz.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.