Kategoriler
Dünya Kupası 2018

Dünya Kupası 2018

5 / 5

Dünya Kupası 2018 Oyununda şut atma yeteneklerinizi sergileyerek birbirinden zorlu vuruşları gole çevirin ve takımınızın şampiyon olmasını sağlayın.Ok butonuna tıklayarak hemen ilk turdan maçlara başlayabilirsiniz.İlk karşılaşmada orta sahadan şut çekerek gol atmaya çalışacaksınız.Şutlarınızı çekmek için farenizi kullanabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basılı tutarak topun gitmesini istediğiniz yere doğru sürükleyin.Eğer 5 er şut sonunda rakibinizden daha fazla gol atarsanız diğer tura çıkarak frikik karşılaşmasına çıkacaksınız.Önünüze kurulu barajı aşarak topu filelerle buluşturarak şampiyonluğa adım adım yaklaşacaksınız.Oyunumuza katılan futbol tutkunlarına zorlu karşılaşmalarda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.