Kategoriler
Dünya Kupası Testi

Dünya Kupası Testi

5 / 5

Dünya Kupası Testi Oyununda ingilizce olarak hazırlanmış dünya kupası tarihi sorularını cevaplayarak bilginizi ölçmeye hazır mısınız? Start butonuna basarak hemen teste başlayabilirsiniz.İngilizce olarak hazırlanmış soruları dikkatli bir şekilde okuyun ve iyice anladıktan sonra doğru olduğunu düşündüğünüz şıkka tıklayın.Eğer cevap doğru ise hanenize 1 puan yazılacak.Yanlış cevap verirseniz -1 puan alacaksınız.Doğru cevabı bulana kadar şıkları tıklamalısınız.Tüm sorulara cevap verdikten sonra kaç doğru kaç yanlış cevabınız olduğunu görebileceksiniz.Oyunumuza katılan futbol tutkunlarına başarılar ve yüksek skorlu bir test dileriz.

Yorumlar
7 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.