Kategoriler
Foosball

Foosball

2.89 / 5

Foosball Oyunu her çocuğun küçük oynadığı langırt oyununun bilgisayar üzerinden oynanacak şekilde hazırlanmış iki kişilik bir futbol oyunu.Eğlenceli oyunumuzu ister tek başınıza bilgisayara karşı yada arkadaşız ve kardeşinizle birlikte iki kişilik olarak oynayabilirsiniz.Sporcuların takılı olduğu langırt sopasının kontrollerini WS tuşları ile yukarı ve aşağı ok tuşu ile sağlayabilirsiniz.Düdük butonuna bastıktan sonra kıran kırana maçlar başlar.Rakibine en çok golü atarak onları mağlup etmelisiniz.Tüm yeteneklerinizi göstermeniz ve hızlı hareket etmelisiniz.Birbirinden zorlu karşılaşmalara katılan langırt tutkunu oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.