Kategoriler
Frikik Atma

Frikik Atma

2.5 / 5

Frikik Atma Oyununda şut atma becerilerinizi sergileyerek kale içersindeki hedefleri başarıyla vurmaya çalışmalısınız.Ok butonuna basarak heyecanlı futbol oyunumuza başlayabilir ve farenizi kullanarak şut atabilirsiniz.Farenizin sol tuşuna basılı tuttuktan sonra sürükleyerek hedefe doğru fırlatmalısınız.Eğer vuruşunuz kaleciyi geçip filelerle buluşsa bile top hedefe dokunmadıysa sayı olmayacaktır.Hedefi vuramadığınızda 3 hakkınızdan birini kaybedeceksiniz.3 hakkınızı da kaybetmeden en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmalısınız.Oyunumuza katılan frikik ustalarına yapacakları zorlu vuruşlarda başarılar ve bol skorlu bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.