Kategoriler
Kadın Futbolu Penaltı Şampiyonası

Kadın Futbolu Penaltı Şampiyonası

5 / 5

Kadın Futbolu Penaltı Şampiyonası Oyununda kadınların en büyük futbol turnuvasına istediğiniz ülkeyi seçerek katılabilir ve zorlu vuruşları gole çevirerek ülkenizi şampiyonluğa taşıyabilirsiniz.Eğlenceli penaltı çekme oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilir ve farenizi kullanarak topa vurabilirsiniz.Karşılaşmalarda 5 er penaltı atma hakkınız olacak.Sırayla çekilen penaltılar sonunda en fazla vuruşu gole çeviren maçı kazanır.Topu kalecilerin uzanamayacağı köşelere vurarak zorlu maçlardan galip ayrılarak tur atlamalısınız.Oyunumuza katılan genç futbolcularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.