Kategoriler
Süper Kahramanlar Futbol Afrika

Süper Kahramanlar Futbol Afrika

3.34 / 5

Süper Kahramanlar Futbol Afrika Oyunu ile çizgi film kahramanlarından oluşan takımınızı kuran ve seçtiğiniz ülkeyi şampiyonluğa taşıyın.Eğlenceli oyunumuzu isterseniz turnuva olarak yada tek maç yaparak oynayabilirsiniz.Turnuvaya katılmayı tercih ederseniz ilk olarak hangi ülke için mücadele edeceğinize karar verin.Sonra bir takım kaptanı ve 2 oyuncu seçerek takımınızı oluşturabilirsiniz.Çizgi film kahramanları arasından seçim yapacak ve diğer kahramanlardan oluşan takıma karşı kazanmaya çalışacaksınız.Oyuncularınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Pas vermek ve kayarak rakibinizden topu almak için Z tuşuna ve müsait olduğunuzda sert bir şut çekmek için X tuşuna basabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuzda yeteneklerinizi sergileyerek takımızı şampiyon yapabilirsiniz.Keyifli karşılaşmalar dileriz.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.