Kategoriler
Tek Kale Futbol

Tek Kale Futbol

5 / 5

Günümüzde futbolda rakip takımı kendi sahasına hapsedip baskılı oynamak kolay değil.Tek Kale Futbol Oyunu ile rakibinize karşı sürekli hucumda olmaya hazırmısınız? Rakibinize karşı tek kale futbol oynamanızın sebebi rakibinizin catenaccio taktiğini uygulaması.Katı defans yaptıkları gibi savunmadaki oyuncuları hızlı hareket edip pas arası yapabiliyorlar.Bu katı defansı aşmak için çabuk paslaşmanız gerekiyor.Paslaşmak için pası vermek istediğiniz oyuncuyu tıklamanız gerekiyor.Geç kalmanız durumunda rakipleriniz topu kapabilir.Topu filelerle buluşturmak için toplam 3 hakkını var.Haklarınızın tamamını kaybederseniz oyun sona erer.Tüm takımlara ve oyunculara başarılar.

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.