Kategoriler
Yılın Kalecisi 2016

Yılın Kalecisi 2016

2.5 / 5

Yılın Kalecisi 2016 Oyunu ile avrupada yılın en iyi kalecisi ünvanını kazanmak istermisiniz? Cevabınız evet ise hiç zaman kaybetmeden hemen play butonuna basın.Gruplarda yeralan takımlardan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.Size şut çeken golcünün vurcağı köşeyi önceden sezerek atlayışınızı yapmanız gerekiyor.Kalenin neresine uçmak istiyorsanız altta bulunan butonlardan birine basmanız gerekiyor.Golcünün şutunu çekmeden önce butonlara basmayın sakın unutmayın.Kaleci sezgilerinizin güçlü olduğu kadar zamanlama konusundada iyi olmanız gerekiyor.Tüm golleri kurtararak takımın Avrupa Şampiyonasını kazanmasını sağlayabilecekmisiniz? İyi eğlenceler.

Yorumlar
6 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.