Kategoriler
2018 Prenses Modası

2018 Prenses Modası

2.5 / 5

2018 Prenses Modası Oyunu ile disneyin güzel prenseslerini yeni modamıza uygun şekilde giydirerek hazırlamalısınız.Kendi tarzlarınızı prenseslerimizin üzerinden denemek için hemen play butonuna tıklayabilirsiniz.Fareniz yardımıyla güzel kızlarımız Ariel, Rapunzel ve Yasemini sırasıyla giydirerek hazırlamalısınız.Şahane saç modellerini seçerek kızlarımıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Harika elbiseler, şık ayakkabılar, göz kamaştıran kolyeler, küpeler ve çanta modellerine bayılacaksınız.Seçenekleri sırasıyla güzel prenseslerimiz üzerinde deneyerek içlerinden en çok hoşunuza gidenleri seçmeli ve ne kadar iyi bir stilist olduğunuzu herkese göstermelisiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.