Kategoriler
Anna Düğün Hazırlığı

Anna Düğün Hazırlığı

5 / 5

Anna Düğün Hazırlığı Oyununda dünya evine girmeye hazırlanan Karlar Ülkesinin güzel prensesinin düğün organizasyonunu kardeşi Elsa üstlenmiş.Annayı hemen giydirmek ve Elsanın düğün alanı dekorasyonuna yardım etmek için hemen play butonuna tıklayın.İlk bölümde farenizi kullanarak güzel gelinimizin giydirmelisiniz.Birbirinden güzel gelinlik modelleri, topuklu ayakkabılar, gelin tülleri ve şahane kolyeler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise nikah töreninin yapılacağı alanı dekore edeceksiniz.Halıları, çiçekleri ve aksesuarlar zevkinize göre seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.