Kategoriler
Anne Eliza

Anne Eliza

5 / 5

Anne Eliza Oyunumuzda ikinci bebeği için hazırlık yapan güzel Eliza çok heyecanlı.Hamileler için güzel elbiseler giymesini sağlamalı ve bebek odasını tekrar en baştan düzenlemelisiniz.Eliza sizlere güveniyor kızlar.Çok kararsız olduğundan doğru seçimleri yapamamaktan çok korkuyor.Ok butonuna basarak ona yardımcı olabilirsiniz.Oyundaki tüm tercihlerinizi farenizle yapabilirsiniz.İlk olarak annemize gardroptan güzel elbiseler seçmelisiniz.Bunun için beğendiğiniz giysilere sırasıyla tıklayarak hepsini deneyebilir ve en güzel olanlarını seçebilirsiniz.Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra mavi ok butonuna basın ve bebek odasını hazırlamaya başlayın.Bebeğin yatağının modelini ve perdeleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.Ayrıca yepyeni oyuncaklar ve dolaplar seçerek çok güzel bir odanın tasarımcısı olabilirsiniz.Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz oyunumuzda iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.