Kategoriler
Cosplay Görevi

Cosplay Görevi

2.5 / 5

Cosplay Görevi Oyunu ile güzel kızlarımızı harika tarzlarda giydirerek cosplay görevlerini tamamlamalarına yardım etmelisiniz.Eğlenceli oyunumuzda sırasıyla güzel kızlarımızı seçerek onların hazırlıklarını yapmalısınız.Farenizle birbirinden harika saç modelleri arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kızlarımıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Şahane elbiseler arasından kendi tarzlarınıza en uygun olanları seçerek hazırlıkları tamamlamalısınız.Sonra internet sitesinden seçimler yaparak paylaşımlarınızı yayınlayacaksınız.Böylece zorlu cosplay görevlerini başarıyla yerine getirmiş olacaksınız.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.