Kategoriler
Eliza Yeni Yıl Alışverişi

Eliza Yeni Yıl Alışverişi

5 / 5

Eliza Yeni Yıl Alışverişi Oyunu ile yeni yılı birlikte geçirmek isteyen Karlar Ülkesi Prensesleri alışverişe çıkarlar.Onlara yapacakları alışverişlerinde yardımcı olmak istermisiniz? Birbirinden güzel kışlık kazak, pantolon ve mont modellerine bayılacaksınız.Size yılbaşı gecesini hatırlatacak çok hoş şapkalar, kalın bot ve çizmelerin yanında güzel atkı modellerimizde oyunumuzda mevcut.Vereceğiniz kararlarla kızlarımızın yepyeni bir görünüme kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.İlk olarak Elizayı hazırlamanız gereken oyunumuzda tüm prenseslerimizi teker teker hazır hale getirmelisiniz.Farenizi kullanarak güzel seçimler yaparak en güzel kombinasyonları oluşturabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuza katılmak için hemen ok butonuna basabilirsiniz.Karlar ülkesi prenseleri ve tüm oyuncularımızın yeni yılını kutlar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.