Kategoriler
Elsa ve Anna Dj Kardeşler

Elsa ve Anna Dj Kardeşler

5 / 5

Elsa ve Anna Dj Kardeşler Oyunu ile birlikte radyoda çalışmaya başlayacak olan güzel prenseslerimizi giydirerek hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basarak oyunumuza başlayın.Farenizle seçenek butonlarına basarak tüm seçenekleri görmeli ve aralarından en ok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıkları tamamlamalısınız.Birbirinden harika saç modelleri, şahane dj elbiseleri ve aksesuarlar arasından zevkinize göre tercihler yapabilirsiniz.İlk bölümü bitirdikten sonra diğer bölümde harika bir müzik seçerek dj yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.İsterseniz oyunun sonunda hazırlıklarınızı bilgisayarınıza anı olarak indirebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımıza keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.