Kategoriler
Elsa ve Jack Konser Hazırlığı

Elsa ve Jack Konser Hazırlığı

5 / 5

Elsa ve Jack Konser Hazırlığı Oyunu Oyununda birlikte konser vermek için hazırlanması gereken güzel çiftimize yardım etmek ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.İlk önce güzeller güzel prensesimizin hazırlıklarını yapmalısınız.Şahane saç modelleri, konser için harika elbiseler, şık ayakkabılar ve kolyeler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Jack içinde harika takım elbiseler, saç modelleri ve ayakkabılar arasından seçim yaptıktan sonra müzik aletlerini zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.Konserin verileceği mekanıda seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan karlar ülkesi hayranlarının çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.