Kategoriler
Elsa ve Jack Kostüm Deneme

Elsa ve Jack Kostüm Deneme

5 / 5

Elsa ve Jack Kostüm Deneme Oyunu ile Disneyin en sevilen çiftlerinden bir tanesini farklı tarzlarda giydirerek hazırlamalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayın ve sevgilileri gerçek bir savaşçı kahraman gibi giydirin.Farenizle birbirinden güzel elbiseler, saç modeller, akseuarlar ve silahlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek onları hazırlayabilirsiniz.Her bir karakteri 4 farklı şekilde giydirerek hazırlayacaksınız.Oyun sonunda birbirine en uyumlu kostümlerin eşlemesini görebilirsiniz.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacağınız oyunumuzu dönen ok butonuna tıklayarak en baştan oynayabilirsiniz.Kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.