Kategoriler
En İyi Arkadaşım Giydirme

En İyi Arkadaşım Giydirme

0 / 5

En iyi arkadaşlar birbirlerine her konuda yardımcı olurlar.En İyi Arkadaşım Giydirme Oyunu ile arkadaşınızın makyaj yapmasın ve giyinmesine yardımcı olacaksınız.Oyundaki komidinde bulunan çekmeceleri sırayla tıklayarak malzemeleri kullanabilirsiniz.Oyunda tercihlerinizi fare ile yapacaksınız.Her yeni tıklama ile yeni bir seçenek karşınıza çıkacak.Makyajınızı bitirdikten sonra mavi ok butonuna basarak diğer çekmeceye geçebilirsiniz.Yeni saç rengi ve modelleriyle yeni elbiseleri arkadaşınızın üzerinde deyenebilirisiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.