Kategoriler
Gelin Hazırlama Yarışması

Gelin Hazırlama Yarışması

5 / 5

Gelin Hazırlama Yarışması Oyununda Karlar Ülkesini güzel prensesleri en güzel gelini kendilerini hazırlayacağı üzerine iddaya girerler.Ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayın ve Anna ile Elsayı giydirerek dünyanın en güzel gelinlerine dönüştürün.Farenizle önce Annayı hazırlamalısınız.İlk bölümde harika renklerden oluşan bir makyaj yaparabilir ve göz rengini değiştirebilirsiniz.İkinci bölümde ise harika gelinlik modelleri, topuklu ayakkabılar ve göz kamaştıran kolyeler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek harika kombinler hazırlayabilirsiniz.Daha sonra Elsayı hazırlamaya başlayacaksınız.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacağınız oyunumuzda tüm kızlarımıza kombinlerinde başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.