Kategoriler
Gelinlik Dergisi

Gelinlik Dergisi

5 / 5

Gelinlik Dergisi Oyununda magazin dergisinin kapağı için güzel prensesimizi hazırlamalı ve dergiyi zevkinize göre tasarlamalısınız.Stilistlik yeteneklerinizi sergilemek için hemen play butonuna tıklayın.İlk bölümde harika saç modellerinden istediğinizi seçerek prensesimize havalı bir görünüm kazandırmalısınız.Şahane gelinlik modelleri, çiçek buketleri ve şık ayakkabı çeşitleri arasından zevkinize göre seçimler yaparak giydirmelerinizi tamamlamalısınız.İkinci bölümde ise derginin adını, üzerindeki resimleri ve yazıları değiştirerek kapağı değiştirerek baştan tasarlamalısınız.Eğer hazırlıklarınız hoşunuza gitmediyse yada en baştan tekrardan oynamak istiyorsanız hemen replay butonuna tıklayabilirsiniz.Genç stilistlerimizin çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.