Kategoriler
Gitarcı Elena

Gitarcı Elena

3.75 / 5

Gitarcı Elena Oyununda kendi grubunu kurmak isteyen güzel kızımızın hayalleri gerçek oluyor.Grubuyla ilk çalışmasına çıkmadan önce güzel kızımızı hazırlamanız gerekiyor.Elenanın saç modelini ve göz rengini değiştirebilirsiniz.Güzel bir makyaj yapabilir ve gözkamaştıran kolye ve küpelere uygun taç seçimini yaparak yeni bölüme geçebilirsiniz.Yeni bölümde kızımıza uygun güzel elbiseler tercih ederek yeni tarzlar deneyebilirsiniz.Şık ayakkabı modellerinin birini tercih ettikten sonra güzel bir kombinasyon yapmış olacaksınız.Yepyeni bir görünüme kavuşmak isteyen güzel kızımız sizlere çok güveniyor.İddalı bir görünümle müzik piyasaları altüst edecek güzel besteleri ile hızlı bir giriş yapmak isteyen Elenaya yardım etmek için hemen play butonuna basın.İyi eğlenceler.

Yorumlar
4 + 9 = ?
  • elif elif 3 yıl önce

    cevapım12

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.