Kategoriler
Giysi Giydirme Yarışması

Giysi Giydirme Yarışması

5 / 5

Giysi Giydirme Yarışması Oyununda güzel kızımızı 5 farklı tarzda giydirerek prenseslerden oluşan jurinin önüne çıkartmalısınız.Ok butonuna bastıktan sonra hemen hazırlıklara başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Film zamanı, Ofis günü, İş toplantısı, seyahat ve kızlar gecesine uygun şekilde giydirmeler yapacaksınız.Birbirinden güzel elbise modelleri, ayakkabılar, çantalar, göz kamaştıran kolye ve küpeler arasından kendi zevkinize uygun şekilde giydirmelerini yaparak hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Eğer hazırlıklarınız hoşunuza gitmediyse yada yeni stiller denemek istiyorsanız dönen ok butonuna basarak tekrardan oyunu oynayabilirsiniz.Oyunumuza katılan genç stilistlerimize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 7 = ?
  • ECE ECE 2 yıl önce

    BENCE GÜZEL AMA PUANLI OLSAYDI DAHA ÇOK İYİ OLURDU YANİ

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.