Kategoriler
İnstagram Kızları Giydirme İnstagirls

İnstagram Kızları Giydirme İnstagirls

3.34 / 5

Selfie çekmek ve çektiği selfileri İnstagrama atmak isteyen 3 genç kızımızı giydireceğiniz bu oyunda sizleri neler neler bekliyor. İnstagram kızları oyunumuza başaldığımızda ilk olarak bir kız seçelim ardından seçtiğimiz kıza en güzel kıyafetleri giydirelim. Gerektiğinde yeni kıyafetlerde satınalabildiğimiz oyunda instagram üzerinde daha fazla beğeni almaya çalışmalıyız. İnstagirls olarak ta bilinen oyunda en güzel kıyafetlerle en güzel kızla bakalım kim kaç beğeni alacak. 7 farklı instagram kızı oyunda bizi bekliyor kimisi esmer kimisi sarışın kimisi kumral. Şunuda hatırlatmakta fayda var oyuna başladığınızda 2000 TL'niz var buna göre bir harcama yapmanız gerekiyor. Oyunda giydirmenin yanı sıra elbiseler, tişörtler, pantalon ve etekler, sapka ve taç modelleri, ayakkabı modelleri ve çeşit çeşit saç modelleride bulunuyor.

Yorumlar
4 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.