Kategoriler
Jessie ve Audrey instagram Modası

Jessie ve Audrey instagram Modası

5 / 5

Jessie ve Audrey instagram Modası Oyunu ile güzel kızlarımızın modaya uygun şekilde giydirmelerini yaparak hesaplarında takipçileri ile paylaşmasına yardımcı olun.Ok butonuna basarak hemen güzel kızlarımızın hazırlıklarına yardım etmeye başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle 5 farklı modadan birini seçerek ona uygun şekilde giydirmelerinizi gerçekleştirmelisiniz.Birbirinden güzel elbiseler, ayakkabılar, çantalar ve atkılar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek harika kombinler oluşturabilirsiniz.Giydirmelerinizi tamamladıktan sonra güzel kızlarımızın fotoğraf çekimlerini yapacaksınız.Daha sonra resim üzerinden değişlikler yaparak instagramda paylaşmalısınız.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.