Kategoriler
Kraliyet Düğünü vs Modern Düğün

Kraliyet Düğünü vs Modern Düğün

5 / 5

Kraliyet Düğünü vs Modern Düğün Oyununda farklı tarzlarda düğün isteyen Elsa ve Anna kardeşlere hazırlıklarında yardım etmelisiniz.Ok butonuna basarak hemen eğlenceli giydirme oyunumuza başlayabilirsiniz.İlk bölümde kraliyet düğünü isteyen elsaya yardım etmelisiniz.Birbirinden güzel elbiseler, taçlar, tüller, göz kamaştıran kolyeler, küpeler ve aksesuarlar arasından zevkinize göre seçimler yaparak giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Jackinde giydirmelerini yaptıktan sonra annanın modern düğününün planlamasını yapabilirsiniz.Birbirinden güzel gelinlikler, taçlar, tüller, takılar ve gelin çiçekler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.Damadımızı da giydirerek oyunu tamamlayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.