Kategoriler
Lady Bug Doğum Günü Hazırlığı

Lady Bug Doğum Günü Hazırlığı

0 / 5

Lady Bug Doğum Günü Hazırlığı Oyununda prenses arkadaşının doğum gününe davetli olan güzel kızımızın hazırlıklarınız yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ilk bölümü seçerek oyuna başlayabilirsiniz.İlk bölümde hediye paketi modellerinden birin seçerek onun süsleme ve dekorasyonun yapabilirsiniz.İkinci bölümde ise güzel kızımızın giydirmelerini yaparak ona havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.Harika saç modelleri, şık ayakkabılar, şahane elbiseler, göz kamaştıran kolye ve küpeler arasından zevkinize göre seçimler yaparak kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.Oyunumuza katılan Lady Bug hayranlarının çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.