Kategoriler
Lily Evleniyor

Lily Evleniyor

0 / 5

Sonunda düğün gününe çok kısa bir süre kaldı.Ama Lily hala gelinliğini seçmeyi başaramadı.Lily Evleniyor Oyunu ile güzel gelinimizin bu sorunu çözmesine yardım etmelisiniz.Hayalini gerçekleştirmeye bu kadar çok yaklaşmışken birden strese giren güzel Lily çok farklı bir gelin olmak istiyor.Oyunumuza play butonuna basarak başlıyorsunuz.Fareyle butonlara basarak istediğiniz tercihleri seçerek Lily i hazırlayabilirsiniz.Birbinden güzel gelinlik modelleri, Saç modelleri, ayakkabılar ve göz kamaştırıcı takı tercihleri sizide güzel kızımız gibi kararsız bırakabilir.Gelinlik provasını yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayaksınız.İyi eğlenceler.

Yorumlar
5 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.