Kategoriler
Lise Aşkı

Lise Aşkı

5 / 5

Lise Aşkı Oyununda aynı liseye giden Elsa ve Jack birbirilerinden çok hoşlanıyorlar.Birbirlerini etkilemek için yeni bir görünüme sahip olmak isteyen aşıklarımızı giydirerek hazırlamalısınız.Ok butonuna tıklayarak hemen hazırlıklara başlayabilirsiniz.Farenizi kullanarak ilk bölümde güzel prensesimiz Elsayı giydireceksiniz.Yeni bir tarzda giyinerek harika bir görünüme sahip olmak isteyen güzel kızımız için harika elbiseler ve aksesuarlar arasından seçim yapmalısınız.Elsanın hazırlıkları bittikten sonra Jack için yeni kıyafetler, harika saç modelleri ve okul aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçmeli ve oyunumuzu tamamlamalısınız.Oyunun sonunda güzel çiftimizi birlikte görüntüleyebilirsiniz.Oyunumuza katılan karlar ülkesi hayranlarına iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
5 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.