Kategoriler
Manga Lily Giydirme

Manga Lily Giydirme

0 / 5

Dünyanın farklı ülkelerine alışveriş için gidip farklı elbiseler denemeyi seven Lily nin yeni durağı Japonya oldu.Manga Lily Giydirme Oyunu ile eğlenceli dakikalar geçirmek istermisiniz?Cevabınız evetse hemen play butonuna basabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanıyor.Göz butonuna basarak giydirme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.Lily nin ten rengini, saçının modelini ve rengini, yeni elbileseleri, mücevherlerini ve ayakkabılarını seçebilirsiniz.Pembe ok butonuna basarak oyuna tekrardan başlayabilirsiniz.Bakalım en güzel kombinasyonları kim oluşturacak? İyi eğlenceler kızlar.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.