Kategoriler
Prenses Bahar Alışverişi

Prenses Bahar Alışverişi

5 / 5

Prenses Bahar Alışverişi Oyunu ile bahar aylarının gelmesi ile birlikte yeni elbiseler satın almak isteyen prensesimizin seçimlerine yardımcı olmak istermisiniz kızlar? Harika zaman geçireceğiniz oyunumuzda ilk bölümde kışlık kıyafetleri bavula koyarak kaldırmalısınız.Sonra akıllı telefondan son trend elbiseler seçerek internetten alışveriş yapacaksınız.Dilerseniz tüm elbiseleri satın alabilirsiniz.Son bölümde ise yeni elbise modelleri arasından kendi tarzınıza uygun seçimler ile güzel prensesimizi giydirebilirsiniz.Birden fazla giydirme yaparak onu istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.Birbirinden güzel saç modelleri, şık yeni trend elbiseler ve gözkamaştıran takılar arasında şahane kombineler yapabilirsiniz.Harika oyunumuza katılan genç stilislerimize keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
3 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.