Kategoriler
Prensesler 2018 Dünya Kupasında

Prensesler 2018 Dünya Kupasında

5 / 5

Prensesler 2018 Dünya Kupasında Oyununda maçları canlı olarak izlemek hazırlanmaları gereken güzel kızlarımızı gerçek bir taraftar gibi giydirmek ister misiniz? Ok butonuna tıkladıktan sonra sırasıyla güzel prenseslerimizin hazırlıklarına başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle birbirinden güzel elbise modelleri ve aksesuarlar arasından zevkinize göre seçimler yaparak kendi tarzlarınıza uygun şekilde prenseslerimizi giydirebilirsiniz.Rapunzel ve Elsa için farklı kıyafetler seçerek onlara yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Oyunumuza en baştan başlayarak yeni stiller denemek için dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.