Kategoriler
Prensesler Beyaz Elbise Modası

Prensesler Beyaz Elbise Modası

5 / 5

Prensesler Beyaz Elbise Modası Oyununda gece partisine davet edilen güzel prenseslerimiz hazırlıklarına yardım ederek yepyeni bir modaya yön vermelisiniz.Ok butonuna basarak oyuna başlayabilir ve farenizle prenseslerimizden birini seçerek hemen zevkinize göre giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Harika saç modelleri, birbirinden güzel beyaz elbiseler, şık ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek harika kombinler yapabilirsiniz.Üç prensesimizide stilistlik yeteneklerinizi kullanarak giydirmeli ve partinin en havalı kızları olmalarını sağlamalısınız.Eğer hazırlıklarınız sizi tatmin etmezse dönen ok butonuna basarak en baştan oyuna başlayabilirsiniz.Kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.