Kategoriler
Prensesler Havuz Partisi Modası

Prensesler Havuz Partisi Modası

5 / 5

Prensesler Havuz Partisi Modası Oyununda parti vermek için sabırsızlanan disneyin güzel prenseslerine hazırlıklarında yardım etmek ister misiniz? Anna, Rapunzel ve Yasemine yardım etmek için hemen play butonuna tıklayın.Farenizle sırasıyla prenseslerimiz seçerek giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Birbirinden güzel bikiniler, mayolar, göz kamaştıran takılar, terlikler, çantalar, gözlükler ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gideneleri seçerek giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra havuz partisi için dekorasyonuzu yapabilirsiniz.Şezlonglar, çiçekler, şemsiyeler, deniz topları ve kokteylleri seçerek oyunu tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan disney prensesleri hayranlarına iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.