Kategoriler
Prensesler Hippi Tarzı

Prensesler Hippi Tarzı

5 / 5

Prensesler Hippi Tarzı Oyunu ile güzel kızlarımızı yeni bir stilde giydirerek göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşmalarını sağlamalısınız.Eğlenceli giydirme oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabilir ve prenseslerizin üzerinde yeni stilinizi deneyebilirsiniz.Şahane saç modelleri, harika elbiseler, küpeler, çantalar ve gözlük modelleri arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek sırasıyla üç güzel prensesimizi giydirmelisiniz.Son bölümde ise prenseslerimizin seyahate çıkacakları minibüsün boyamalarını ve süslemelerini yaparak dekore etmelisiniz.Oyunumuza katılan kızlarımıza hazırlıklarında başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.