Kategoriler
Prensesler Kırmızı Halı Galası

Prensesler Kırmızı Halı Galası

5 / 5

Prensesler Kırmızı Halı Galası Oyunu ile dünyanın dört gözle beklediği galaya katılacak olan güzel kızlarımızın kırmızı halı üzerinde çok havalı görünmeleri gerekiyor.Ok butonuna basarak oyuna başlayın ve onları büyük geceye hazırlamaya başlayın.Farenizle güzel prenseslerimizi sırasıyla seçerek onların makyajlarını ve giydiremelerini yapabilirsiniz.Önce kaliteli renklerden oluşlan makyaj malzemelerini kullanacaksınız.Sonra harika saç modelleri, şahane elbiseler, şık ayakkabılar, taçlar, takılar ve çantalar arasından zevkinize göre seçimler yaparak kızlarımızın göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza hazırlıklarında başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.