Kategoriler
Prensesler Mezuniyet Partisi

Prensesler Mezuniyet Partisi

0 / 5

Prensesler Mezuniyet Partisi Oyunu ile çalışkan güzel kızlarımız başarıyla okullarından mezun oldular.Mezuniyet için düzenlenen tören için onları hazırlamaya ne dersiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basarak prenseslerimizi giydirmeye başlayabilirsiniz.Farenizle butonlara basarak seçenekler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçebileceksiniz.Mezuniyet için özel olarak hazırlanmış elbiseler, kepler, ayakkabılar ve harika saç modelleri arasından zevkinize göre seçerek giydirmeleri yapabilirsiniz.Prenseslerimizi tek tek hazırlayarak törenin en gözde kızları olmalarını sağlamalısınız.Hazırlıklar bittikten sonra kızlarımızın hepsini bir arada görebileceksiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.