Kategoriler
Prensesler Moda Haftası

Prensesler Moda Haftası

2.5 / 5

Prensesler Moda Haftası Oyununda Milano kentinde yapılacak ve dünyanın dört bir yanından stilistlerin akın edeceği moda haftası için davetiye alan prenseslerimize hazırlıklarında yardım etmelisiniz.Prenseslerimizin bavullarını hazırlamalarına ve harika tarzlarda giyinmelerine yardım etmek için hemen play butonuna tıklayın.İlk bölümde her iki güzel kızımızın özel eşyalarını kendi bavullarına koymalarına yardım etmelisiniz.Harika elbiseler, şık ayakkabılar, çantalar ve aksesuarları kullanarak güzel kızlarımızı havalı bir şekilde giydirmelisiniz.Her gün farklı tarzlarda giydirmeler yaparak moda haftasına damga vurmalısınız.Kendi tarzlarınız denemek için sabırsızlanan genç stilistlerimize başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.