Kategoriler
Prensesler Oscar Töreni

Prensesler Oscar Töreni

5 / 5

Prensesler Oscar Töreni Oyununda kırmızı halı üzerinde yürüyerek oscar törenine katılmaya hazırlanan güzel kızlarımızın stilistliğini yaparak onları hazırlamak ister misiniz? Play butonuna basarak hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Farenizle sırasıyla üç prensesimizi de seçerek onları giydirmelisiniz.Harika saç modellerinden bir tanesini seçerek onlara yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Balo elbiseler, göz kamaştıran kolyeler, küpeler ve çantalar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek zevkinize göre kombinlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Oyun sonunda üç güzel kızımızı kırmızı halı üzerinde görebilirsiniz.Eğer hazırlıklarınız hoşunuza gitmediyse dönen ok butonuna basarak en baştan hazırlıklara başlayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.