Kategoriler
Prensesler Punk Stili

Prensesler Punk Stili

5 / 5

Prensesler Punk Stili Oyununda pank tarzı giyim yarışmasına katılacak olan güzel prenseslerimizin giydirmelerini yapmak ister misiniz? Ok butonuna tıkladıktan sonra hemen oyuna başlayabilirsiniz.Üç güzel prensesimizi sırasıyla farenizi kullanarak giydirebilirsiniz.Rengarenk saç modellerinden dilediğinizi seçerek onlara harika bir görünüm kazandırabilirsiniz.Şahane giysiler, takılar, çantalar, ayakkabılar, gözlükler ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kombinlerinizi hazırlayabilirsiniz.Üç güzel prensesimizide yarışma için hazırlayarak oyunu tamamlayabilirsiniz.Eğer tarzınız hoşunuza gitmediyse ve yeni kombinler oluşturmak için replay butonuna basabilirsiniz.Oyunumuza katılan genç stilistlerimizin çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.