Kategoriler
Prensesler Şarkı Yarışması Hazırlığı

Prensesler Şarkı Yarışması Hazırlığı

5 / 5

Prensesler Şarkı Yarışması Hazırlığı Oyununda üç güzel prensesimizin giydirmelerini yaparak onları harika tarzlarda giydirmeli ve yarışmayı kazanmalarına yardım etmelisiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra farenizle sırasıyla üç güzel kızımız seçmelisiniz.Harika saç modelleri, şık elbiseler, ayakkabılar, çizmeler, şapkalar ve göz kamaştıran takılar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kızlarımızı yeni tarzlarda hazırlayabilirsiniz.Kendi tarzlarınızı başarıyla uygulayarak kızlarımızın sahnede gerçek bir yıldız gibi parlamalarını sağlamalısınız.Stilistlik yeteneklerinizi kullanarak giydirmelerinizi yaparak kızlarımızı gerçek bir popstara dönüştürmelisiniz.Oyunumuza katılan herkese keyifli giydirmeler dileriz.

Yorumlar
9 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.