Kategoriler
Prensesler Sirk Şovu

Prensesler Sirk Şovu

5 / 5

Prensesler Sirk Şovu Oyunu ile özel olarak hazırladıkları gösteriyi sunmak için hazırlanması gereken güzel kızlarımızın giydirmelerini yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna tıklayın.Üç güzel prensesimizi sırasıyla şov için hazırlamalısınız.Harika saç modelleri, özel olarak hazırlanmış elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kendi zevkinize göre giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Üç prensesimizde hazırlayarak oyunumuzu tamamlayabilirsiniz.Eğer giydirmeleriniz hoşunuza gitmediyse yada yeni kıyafetler denemek istiyorsanız dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.