Kategoriler
Prensesler Victorias Secret Şovu

Prensesler Victorias Secret Şovu

0 / 5

Prensesler Victorias Secret Şovu Oyunu ile dünyanın en çok tanınan kadın elbise firmalarından birinin defilesi için hazırlanmaları gereken güzel kızlarımız sizden yardım bekliyorlar.Ok butonuna tıklayarak hemen oyuna başlayabilir ve kendi tarzlarınızı uygulayarak defilede sergileyebilirsiniz.Birbirinden güzel elbiseler, taçlar, şık ayakkabılar, göz kamaştıran takılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.Prenseslerimize melek kanatlarını takmayı sakın unutmayın.Sindirella, Ariel, Belle ve Merida yı sırasıyla giydirerek şov için hazırlayacaksınız.Oyun sonunda prenseslerimizi birlikte görüntüleyeceksiniz.Eğer hazırlıklarınızı hoşunuza gitmediyse dönen ok butonuna basarak baştan başlayabilirsiniz.Keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
4 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.