Kategoriler
Prenseslerin Hamile Elbiseleri

Prenseslerin Hamile Elbiseleri

5 / 5

Prenseslerin Hamile Elbiseleri Oyunu ile anne olmaya hazırlanan güzel Elsa ve Rapunzel ile ilgilenmek ve onları giydirerek hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basarak oyunumuza başlayın.Farenizi kullanarak ilk bölümde prenseslerimizin haplarını içirmeli, sağlıklı beslenmelerine yardımcı olmalı ve bebeklerimize müzik dinletmelisiniz.İkinci bölüme geçtiğinizde ise biraz şişmanlarsalarda güzelliklerini koruyan annelerimizi giydirerek çok şık bir görünüme kavuşturmalısınız.Harika saç modelleri, şahane elbiseler, pelerinler ve kolyeler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek harika kombinasyonlar yapabilirsiniz.Kendi tarzlarını başarıyla uygulamak için oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.