Kategoriler
Prenseslerin Sıradışı Modası

Prenseslerin Sıradışı Modası

5 / 5

Prenseslerin Sıradışı Modası Oyununda güzel kızlarımızın yeni tarzlarda giydirerek onlara yepyeni bir görünüm kazandırmalısınız.Eğlenceli giydirme oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Ekranın sağında bulunan butonlara tıklayarak kıyafetler seçenekleri görebilirsiniz.Birbirinden güzel elbiseler, şık ayakkabılar, çantalar, göz kamaştıran takılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.Hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra farenizle hemen diğer prensesimizi seçerek onun giydirmelerini yapabilirsiniz.Sıradışı tarzlar deneyerek ne kadar iyi bir stilist olduğunuzu herkese göstermelisiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.