Kategoriler
Retro Partisi

Retro Partisi

5 / 5

Retro Partisi Oyunu ile 80 li ve 90 lı yıllara damga vurmuş elbiseleri ve saç modellerin güzel kızlarımız üzerinde denemek istermisiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basın ve eğlenceli oyunumuza sizde katılın.Farenizle sırasıyla ok butonlarına bakarak tüm modelleri görebilir ve kızlarımız için en güzel olanları seçerek retro modasını kendi tarzlarınızla yön verin.Eğlenceli oyunumuzda birbirinden güzel elbiseler ve saç modelleri arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.Harika zaman geçireceğiniz oyunumuzda hem geçmişe nostaljik bir gezi yapacak hemde kızlarımızı giydirerek düzenleyecekleri partiye hazırlamış olacaksınız.Oyunumuza katılan genç stilistlerimize seçimlerinde başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.